Гловна » 2022 » Березень » 25

Владика звершив молебний спів перед шанованим Криничанським образом Божої Матері

Коментарі: 0
Увечері 25 березня, у п'ятницю третього тижня Великого Посту, Високопреосвященніший Володимир, митрополит  Кам'янський і Царичанський, очолив малу вечерю з молебним каноном до Божої Матері перед шанованим образом "Федірівська" у Свято-Благовіщенському храмі сел. Кринички.

Акафіст святителю Миколаю та літургія Передосвячених дарів.

Коментарі: 0
25 березня, у п'ятницю третьої седмиці Великого посту, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, звершив акафістний спів святителю Миколаю та Літургію Передосвячених Дарів

Сповідь Солонянського благочиння

Коментарі: 0
25 березня, у п'ятницю третього тижня Великого посту, з благословення Високопреосвященнішого Володимира, митрополита Кам'янського і Царичанського, в храмі на честь Стрітення Господнього  сел. Солоне, було здійснено Божественну літургію Передосвячених Дарів та сповідь духовенства.